Hlavná stránka
O nás
Wellness doma
Sauny
Parné kabíny
Parné kúpele
Parná sprcha
Ochladenie
Vírivé vane
Špeciálne produkty
Wellness pre investorov
Sauna azdravie
Servis
Referencie
Príslušenstvo
 
Kontakt

Parné kúpele

Pokiaľ ide o oddych, parný kúpeľ je ako stvorený pre maximálny pocit blaženosti.

  Keď sa hovorí o najkrajšom spôsobe kúpania sa v pare, má každý z Vás svoje vlastné predstavy, ktoré by rád realizoval. Či už ide o naše štandardné akrylátové parné kúpele, alebo masívne kabíny, prípadne o Vaše individuálne želania. Pri akomkoľvek rozhodovaní sú Vám naši experti ochotní poradiť a pomôcť.  Radi Vám vysvetlia aj akú magickú atmosféru dokážu vytvoriť svetelné lišty, hviezdna obloha, alebo dekorácie z ušľachtilého prírodného kameňa. Ale aj to, ako sa vytríbená technika dokáže postarať o optimálnu kúpeľovú klímu.
     
Parný kúpeľ D12      
       

 

 

Parný kúpeľ zo skla vytvára plynulý prechod medzi wellnessom - a priestorom na bývanie. To je prvý prísľub relaxu bez hraníc - ak sa ale ešte lepšie prizriete, tak zistíte, že more ďalších detailov vás láka k pohodlnému kúpeľu v pare: napríklad príjemné sedenie na pravom teakovom dreve, ale aj na prírodnom kameni alebo na jemnej kamenine - všetko naaranžujeme podľa vašich individuálnych želaní.

Parný kúpeľ KLAFS D 12 sa však vášmu domovu prispôsobí nielen opticky. Vďaka inovatívnemu modulu jeho konštrukcie sú rozmery kabín a usporiadanie sedadiel variabilné. Elegantná tyčová sprcha a bodové svietidlá sú súčasťou harmonicky zladeného interiéru práve tak, ako aj novovyvinutý vstup pary PSI. Integrovaný balík KLAFS GREEN STEAM-sa navyše postará o to, aby ste mali dobrý pocit aj pokiaľ ide o životné prostredie. Ak by ste mali záujem ešte o nejaké „blýskavé  body“, môžeme vám na želanie nainštalovať nepriame osvetlenie so striedaním farieb, alebo našu HVIEZDNU OBLOHU POLAR. Niet sa teda čomu diviť, keď takýto parný kúpeľ jeho majiteľ nechce niekde iba tak „zastrčiť“.

Zlatokvitnúca zadná stena Oro Nero v parnom kúpeli KLAFS D12 poskytuje kúpajúcim sa nezvyčajné divadlo: pri pohľade na ňu cez závoj hmly majú dojem, že sa pozerajú na jesennú spŕšku listov s kovovým leskom. K tomuto „dažďovému“ dizajnu sa náramne hodia čierne sedacie plochy sedadiel z prírodného kameňa. Majestát tejto parnej kabíny sa cez elegantný sklenený portál  transportuje do priestoru a prepožičiava tak každému SPA mimoriadne ušľachtilý dojem.

     
Parný kúpeľ QUADRANO      
       
  Parný kúpeľ   QUADRANO je vyrobený z hygienického, ľahko udržiavateľného akrylu. Farba môže byť biela v kombinácii s vínovočervenou (ako na obrázku), celkom biela, zlatá v kombinácii s perleťovou alebo biela v kombinácii s modrou. Dvere kabíny sú zhotovené z číreho bezpečnostného skla, lavice sú spojené so stenou bez švíka a ich dostatočná šírka zaručuje aj pohodlné ležanie. Vyvíjač pary, výkon ktorého je prispôsobený veľkosti kabíny, sa stará  o výrobu  blahodarnej pary. Klafs – systém CIRCOSTEAM  je zase zodpovedný za rovnomerné rozdeľovanie pary v kabíne. Inteligentné ovládanie nastavuje želanú klímu v kabíne, ktorá vďaka silnej izolácii zostáva počas kúpeľa zachovaná.
     
Parný kúpeľ HOMBRE      
       
  Masívny parný kúpeľ HOMBRE napríklad ponúkame s rozličnými pôdorysmi a s obkladom z jemnej kameniny. Kabínu si môžete vybaviť nadštandardnými doplnkami, ako napr. hviezdnou oblohou, automatickým dávkovaním vonných prísad, ovládaním s funkciou TOUCHCONTROL, ako aj ďalšími praktickými a komfortnými doplnkami. Okrem toho si môžete kúpeľový program spestriť „parným strekom“: vzduchové dýzy po stlačení tlačidla vstreknú do priestoru ďalšiu dávku pary zo stropu priamo na Vaše telo – podobne ako intenzívne obliatie kameňov v saune.
     
Predchadzajúci

Hore