Hlavná stránka
O nás
Wellness doma
Sauny
Do interiéru
Do exteriéru
Vybavenie
Desať dobrých dôvodov
Parné kabíny
Ochladenie
Vírivé vane
Špeciálne produkty
Wellness pre investorov
Sauna a zdravie
Servis
Referencie
Príslušenstvo
 
Kontakt

Dokonca aj našu saunu je možné ešte vylepšiť, a to doplnkami  značky KLAFS.

Kúpeľ v saune je perfektný iba vtedy, keď si ho užívajú všetky naše zmysly. A na to je potretné, aby bolo všetko až do najmenších detailov premyslené a optimálne zladené s Vašimi individuálnymi požiadavkami. Originálne nadštandardné vybavenie Klafs a originálne príslušenstvo Klafs urobia z Vašej sauny plnohodnotné wellness – zariadenie.

Nadštandardné vybavenie je aj farebné svetlo s funkciou LIFTLIGHT. S týmto svetlom si môžete nielen ponoriť saunu do svojej obľúbenej farby, ale  môžete si aj užívať napínacie účinky svetla na Vašu pokožku. Červené svetlo funkcie LIFTLIGHT sa dotkne pokožky a premení sa na tepelnú energiu. Kolagén v pokožke sa zohreje, čím sa v nej zaktivizujú samoliečiace mechanizmy a vytvára sa nový kolagén. Ten vráti pokožke pružnosť, a vrásky, ako aj rozšírené  póry sa stratia.
Aquaviva S koncentráciou kyslíka vo vzduchu, ktorý vdychujeme, stúpa schopnosť koncentrovať sa, zrýchľujú sa reakcie a zvyšuje sa výkonnosť. Okrem toho – nedostatok kyslíka urýchľuje starnutie.  SANO2 ponúka špeciálne pre saunu taký kyslíkový systém, s ktorým sa tieto výhody dajú využiť celkom jednoducho. Na odbernom mieste vdychujete kyslík cez náustok tak dlho, až sa dostaví pocit absolútneho uvoľnenia.

Aby ste dosiahli optimálne uvoľnenie, musíte si nájsť na saunovanie dostatok času a užívať si ho všetkými zmyslami.  Toto bol práve dôvod, ktorý inšpiroval umelca prof. Waltera Giersa k vytvoreniu nadštandardného doplnku – AQUAVIVY. Tento umelecký objekt z ručne opracovaného minerálneho skla je zdrojom stimulujúcich optických a akustických podnetov, ktoré vo Vás vzbudzujú pocit presvedčenia, že ste v lese, pri horskej bystrine alebo pri mori. Okrem nového priestorového pocitu dostaví sa aj pocit veľkej duchovnej úľavy.

V saune sa dá veľmi dobre odpočívať – stačí jednoducho zatvoriť oči a myšlienky nechať voľne blúdiť. Ale aj Váš zrak môže príjemne zablúdiť – napríklad na  rozptýlenú hviezdnu oblohu so 40 – imi iskriacimi hviezdami na strope. Alebo na BELLAVEDU s farebnou svetelnou hrou, striedajúcou svetlá v plynulých mäkkých prechodoch na stenách Vašej sauny.
Televeda Ten, kto už si raz sadne na svoje miesto v saune, nie je ochotný zase vstávať a hýbať sa. A aby Vás skutočne nič nevyrušovalo, vyvinuli sme niečo, čo aj skalnému užívateľovi sauny uľahčí život. Napríklad taká vec ako WELLCONTROL, prvé diaľkové ovládanie funkcií sauny. A mnohé ďalšie doplnky, ktoré sa postarajú o ďalšie spríjemnenie saunovania, ako napríklad LAMPA NA ČÍTANIE, alebo tlačidlo  SAUNAPUR®.
Predchadzajúci

Hore