Hlavná stránka
O nás
Wellness doma
Sauny
Parné kabíny
Ochladenie
Vírivé vane
Špeciálne produkty
Wellness pre investorov
Sauna a zdravie
Servis
Referencie
Príslušenstvo
 
Kontakt

Slnečný kúpeľ

Východ slnka pre Vaše dobré zdravie. 

  Dávne kultúry uctievali slnko ako božstvo. A je to celkom jasné – ak sa zamyslíte nad tým, že pôsobením slnka stúpa produkcia životne dôležitého vitamínu D, čím sa spevňuje stavba kostí a posilňuje sa telesná imunita. V tých časoch ale ešte nikto netušil nič o  pôsobení biopozitívneho žiarenia. A ešte menej si mohli títo ľudia predstaviť, že dnes už by si mohli slnko užívať aj doma.
     
Slnečná lúka   Skrášľovací efekt zhnednutia prostredníctvom SLNEČNEJ LÚKY®  vzniká na princípe okamžitej pigmentácie: počas pôsobenia jemného UV-žiarenia dochádza k pohybu melanínu, ktorý je zodpovedný za zhnednutie, do vrchných vrstiev pokožky, čo vyvoláva  zase tvorbu nového melanínu. Tak vzniká prirodzené dlho-trvajúce zhnednutie, ktoré skrášľuje pokožku. Perfektné, pokožke vyhovujúce podiely UVA a UVB, Vám poskytnú istotu zdravého slnečného kúpeľa. Toto dištančné opaľovanie Vám ponúka exkluzívne KLAFS.  A ako obvykle: s vysokými nárokmi na kvalitu a bezpečnosť.  
     
KLAFS SWAY   SWAY - Inovatívne húpacie ležadlo pre Váš domov. Tak nežne ako sa húpe čln na pokojnej vodnej hladine, tak vás húpacie ležadlo SWAY od firmy KLAFS ukolíše do krátkeho spánku, ktorý Vám prinesie veľa energie. SWAY svojím pohybom simuluje pokojný pohyb kyvadla o dĺžke 7,5 m s každým výkyvom o dĺžke 115 mm. Takto vzniknutá pokojná frekvencia kývania poskytuje možnosť dosiahnuť mimoriadne intenzívny a hlboký odpočinok. Vnímanie kývavého pohybu pritom rýchlo vyprchá a vy zabudnete na čas a na priestor. Vaše svalové napätie povolí a dýchanie sa upokojí. Na starosti všedného dňa úplne zabudnete.
     
Predchadzajúci

Hore