Hlavná stránka
O nás
Wellness doma
Sauny
Parné kabíny
Ochladenie
Vírivé vane
Špeciálne produkty
Wellness pre investorov
Sauna a zdravie
Servis
Referencie
Príslušenstvo
 
Kontakt

Privátne bazény

Budete sa cítiť ako znovuzrodení.

  Prvotný život vznikol vo vode. Ale ako skutočne oživujúco pôsobí voda, zistíte až vo svojom bazéne, alebo vo vírivke. Rýchle dodanie, perfektné zabudovanie, najvyššia kvalita a odborný servis – to je od nás optimum pre Vašu pohodu a radosť z vody. Ponúkame Vám rôzne systémy, napríklad oživujúce vzdušné bublinky alebo intenzívne vodné lúče. Náš odborný poradca Vám vysvetlí, čo všetko sa po technickej stránke dá urobiť. Výdatné rady určite hneď vyčaria úsmev na Vašej tvári.
     
  Priestor šetriaca vírivka TRIGONO so svojím elegantným tvarom a ergonomicky tvarovanými opierkami na šiju je  pekným príkladom vydarenej vírivky v každom ohľade. Okrem 420 litrov vody ponúka aj 49 vzduchových dýz pre maximálnu radosť z kúpeľa. Ak sa Vám pôdorys vírivky TRIGONO nezdá ten správny, môžete si vybrať kruhový, 5- alebo 8-uholníkový. Určite to nebude ťažké rozhodovanie.        
     
  Keď si chcete vírivý kúpeľ užívať so svojou rodinou alebo s priateľmi, mali by ste mať bazén. A pretože v ňom je voda stále filtrovaná a zohrievaná, nemusí byť zapustený. To je to najoptimálnejšie pre spontánne potešenie z kúpeľa. Nech sa už rozhodnete pre akýkoľvek tvar, jedno majú všetky spoločné: keď z neho vyjdete, máte pocit, že ste úplne nový človek.
     
  Takmer každý sa po dobrej masáži cíti vynikajúco, ale kde tak narýchlo zohnať maséra? Tu je náš návrh: choďte jednoducho do svojho kúpeľa. Tento sen sa stane skutočnosťou s našimi Spa Pearls. Zvnútra akrylový – biely alebo perleťový – zvonka obložený ušľachtilou mozaikou, čo spĺňa aj estetické želania. V SANOSPA sa môžete nechať masírovať 252 výkonnými dýzami na jednotlivých telesných partiách, alebo na celom tele.
     
  Kto potrebuje viacej miesta, alebo sa nechce kúpať sám, tomu odporúčame naše   SANOSPA DUO. A v oboch masážnych vaniach si môžete zážitok ešte vylepšiť: keď do vody pridáte oleje, vonné prísady alebo riasy, dobrý pocit sa ešte znásobí. Pretože KLAFS sa neuspokojí len s lepším relaxom, ide po kúpeli ešte o krok ďalej: inovatívny umývací program s automatickým vypustením vody a s dezinfekciou   vybaví čistenie a udržiavanie vane (takmer) úplne sám.
     
Predchadzajúci

Hore