Hlavná stránka
O nás
Wellness doma
 
Wellness pre investorov
Sauna a zdravie
 
Vaše zdravie
 
Sauna je zdravá
 
Fit aj v zime 
 
Sauna a ochladenie
 
Sauna a odkyslenie
 
Regenerácia
 
Sauna a redukcia hmotnosti
 
Wellness ABC
Servis
Referencie
 
Príslušenstvo
Kontakt
     
 

Zdravie so saunou, parným kúpeľom, soláriom, farebným svetlom a s vôňami.

Zahoďte starosti všedného dňa za hlavu a venujte sa aj s Vašimi najbližšími zdraviu, oddychu a zábave. Tu získate informácie o blahodarných účinkoch  sauny, parného kúpeľa, solária,  farebného svetla a vôní.

 
 
Sauna a zdravie
 
Odbúravanie stresu pomocou sauny, saunový kúpeľ ako privátna zdravotná prevencia
   
Sanárium pomáha  pacientom s vysokým krvným tlakom a posilňuje  imunitný systém
   
Priebeh kúpeľa v SANÁRIU®
   
Priebeh kúpeľa v saune    
 
Parný kúpeľ a zdravie
 
Relax v parnom kúpeli  – prírodná kozmetika pur!
   
Priebeh parného kúpeľa    
 
Slnko a imunitný systém
 
Výzor plný slnka a jemné opálenie    
 
Farby pre dobrú  pohodu
 

Farba, zvuk a vôňa  premenia saunový kúpeľ  na  kúzelnú hru zmyslov

   
Farebné svetlo – dobrý skutok pre telo i pre dušu
   
Tvorca dobrej nálady -  AQUAVIVA
   
Zmyslové vnímanie farebného svetla    
 
Vône pre dobrú pohodu
 
Nádych a výdych: aromatický kúpeľ so SANÁRIOM®    
 
Zdravie a krása
 
Vitálny, mladý a krásny – saunový kúpeľ odďaľuje starnutie
   
Sada kozmetických prípravkov od Klafs-a ochraňuje Vašu pokožku    
   
Deň čo deň je naša pokožka vystavená extrémnym vplyvom chladu, príliš suchého vzduchu, znečisteného prostredia a stresu. Preto je také dôležité správne sa o ňu starať a ochraňovať ju: s novou saunovou kozmetikou Klafs. Päť produktov pre starostlivosť vráti pokožke to, o čo ju všedný deň obral.  Teplo a vlhkosť vzduchu v saune, sanáriu alebo v parnom kúpeli účinky ochranných látok ešte znásobujú. Výsledkom je bezchybne čistá a vitálne pokožka. Je naozaj  pekné, že pri saunovom kúpeli sa nenechá hýčkať iba duša, ale skrášľovaciu kúru si môže dožičiť aj pokožka.
Ideálne je, keď si pred saunovým kúpeľom urobíťe vitalizujúci telový peeling z morskej soli a aromatického pomarančového oleja.V morskej soli obsiahnuté minerály a stopové prvky podporujú látkovú výmenu, spomaľujú proces starnutia buniek a revitalizujú pokožku. Odumreté šupinky pokožky sa jednoducho zošúpu, pokožka zostane mäkká ako zamat a môže sa lepšie potiť. Saunové radovánky sa môžu začať.
Počas saunového kúpeľa – alebo medzi dvoma dávkami kúpeľa – je vhodná  Klafs hydratačná maska Gold-gel. 24 – karátové zlato znásobuje účinky rastlinných extraktov, redukuje tvorbu vrások a je zárukou sviežeho a mladistvého výzoru, ako aj  rozžiarenej pokožky. Masku naneste na tvár na krk a do partií dekoltu. Nechajte pôsobiť 5 – 15 minút.
Tak isto sa používa aj Klafs – krémová maska s aloe vera. Vysoký   podiel jojobového oleja preniká hlboko do vrstiev vrchnej časti pokožky a obnovuje jej prirodzenú rovnováhu. Obidve masky boli špeciálne vyvinuté pre vysoké teploty v saune a v parnom kúpeli a obidve pokožku revitalizujú a napínajú.
Po saunovaní je vhodný pleťový krém Klafs s vitamínmi A, E, F a so svojimi konštruktívnymi účinkami. Cenné látky ako napr. jojobový olej, alantoín, aloe vera sú pre pokožku vynikajúcou ochranou. Nenasýtené mastné kyseliny regulujú výmenu tukových látok  a evokujú obnovu buniek. Tento krém je vhodný na ošetrenie pokožky cez deň i  na noc a dobre ho znáša normálna, suchá i citlivá  pokožka. Pokožka je takto ošetrená non-stop.

Klafs Bodylotion spevňuje pokožku a je zavŕšením programu starostlivosti o pokožku. Lotion vracia pokožke znovu to, o čo ju horúčava, voda a para obrali: dostatočnú hydratáciu. Najmä suchá a drsná pokožka tak znova „natankuje“. Výsledkom je pekná a hladká pokožka od hlavy po päty. Je samozrejmé, že všetky uvedené produkty prešli dermatologickými a alergologickými testami.

Klafs ponúka vždy ten správny kozmetický produkt – či už ide o kúpeľ v saune, sanáriu alebo v parnej kabíne, a to ako pred ním, počas neho i po ňom. Jednoducho ide o to, aby ste sa cítili oddýchnutí  a kompletne ošetrení - od hlavy až po päty. Klafs berie Vašu pokožku pod ochranu.
   
       
 
             
Predchadzajúci

Hore