Hlavná stránka
O nás
Wellness doma
 
Wellness pre investorov
Sauna a zdravie
 
Vaše zdravie
 
Sauna je zdravá
 
Fit aj v zime 
 
Sauna a ochladenie
 
Sauna a odkyslenie
 
Regenerácia
 
Sauna a redukcia hmotnosti
 
Wellness ABC
Servis
Referencie
 
Príslušenstvo
Kontakt
     
 

Zdravie so saunou, parným kúpeľom, soláriom, farebným svetlom a s vôňami.

Zahoďte starosti všedného dňa za hlavu a venujte sa aj s Vašimi najbližšími zdraviu, oddychu a zábave. Tu získate informácie o blahodarných účinkoch  sauny, parného kúpeľa, solária,  farebného svetla a vôní.

 
 
Sauna a zdravie
 
Odbúravanie stresu pomocou sauny, saunový kúpeľ ako privátna zdravotná prevencia
   
Sanárium pomáha  pacientom s vysokým krvným tlakom a posilňuje  imunitný systém
   
Priebeh kúpeľa v SANÁRIU®
   
Priebeh kúpeľa v saune    
 
Parný kúpeľ a zdravie
 
Relax v parnom kúpeli  – prírodná kozmetika pur!
   
Priebeh parného kúpeľa    
 
Slnko a imunitný systém
 
Výzor plný slnka a jemné opálenie    
 
Farby pre dobrú  pohodu
 

Farba, zvuk a vôňa  premenia saunový kúpeľ  na  kúzelnú hru zmyslov

   
Farebné svetlo – dobrý skutok pre telo i pre dušu
   
Tvorca dobrej nálady -  AQUAVIVA
   
Zmyslové vnímanie farebného svetla    
 
Vône pre dobrú pohodu
 
Nádych a výdych: aromatický kúpeľ so SANÁRIOM®    
 
Zdravie a krása
 
Vitálny, mladý a krásny – saunový kúpeľ odďaľuje starnutie
   
   
Pozitívne starnutie leží v rukách každého jednotlivca. S takouto energickou výzvou    sa obracia hnutie  Anti-Aging na každého, kto chce svoj osud zobrať sám do svojich rúk. Ide o predchádzanie chorobám zo staroby, s ktorým treba začať včas, aby sme sa aj v starobe cítili dobre. Vyvážená strava, dostatok spánku, odbúranie negatívneho stresu a posilnenie imunitného   a obehového systému sú dôležitým prínosom k dosiahnutiu tohto cieľa. Športové aktivity a najmä wellness- aktivity, ako sauna, sanárium alebo parný kúpeľ pôsobia    bezprostredne pozitívne na telesné a na mentálne zdravie A práve sauna pôsobí na mentálne uvoľnenie a má jasne pozitívny efekt na pokožku.
„Udržiavanie svojho života má každý vo svojich rukách, a túto skutočnosť netreba podceňovať“, hovorí Dr. Michael Roizen, lekár a autor bestseleru „Náš skutočný vek“. Ak sa niekto napríklad po celý život venuje športu alebo si svoj organizmus udržiava fit vo wellnesse, ten má vo svojej šesťdesiatke viac síl a výdrže ako nešportujúci štyridsiatnik. Kto chce začať niečo robiť so svojím osobným Anti-Aging, môže začať práve s návštevami sauny a sanária a zlepšiť tak svoju celkovú konštitúciu: pravidelné dávky saunového kúpeľa posilňujú imunitný systém, predchádzajú zvyšovaniu krvného tlaku a obehovým ochoreniam. Doplnky ako napríklad vonné prísady, zvuková a svetelná stimulácia účinky zdravého horúcovzdušného kúpeľa ešte mnohonásobne zvyšujú: podporujú celkové mentálne uvoľnenie.

S kyslíkovým systémom SANO2 ponúka leader svetového trhu s wellness  Klafs také doplnkové vybavenie, ktorého    účinky sú plne v súlade s Anti-Aging. Kyslík je najdôležitejší elixír života, bohužiaľ schopnosť prijímať ho klesá už    od tridsiateho roku života a v posledných desiatich rokoch poklesla o cca 4-5 %. Vo veku od 70 rokov leží schopnosť absorpcie kyslíka niekde medzi 65 -70 % optimálnej hodnoty  –  čo je vývoj, ktorý je podstatnou príčinou starnutia. Lekárske testy, ktoré firma Klafs dala na túto tému urobiť dokázali, že duševný a telesný stav sa po optimálnej dodávke kyslíka prostredníctvom SANO2 počas saunového kúpeľa   podstatne zlepšil.

Kto sa cíti fit a zdravo, chcel by prirodzene tak dlho ako je to možné, aj dobre vyzerať.  Alfou a omegou dobrého výzoru pritom je čistá a pružná pokožka. V tomto hrá saunový kúpeľ oveľa dôležitejšiu úlohu ako iba kozmetika: podporuje prekrvenie a látkovú výmenu, rýchlejší transport odpadu z tela a zlepšuje celkový vzhľad pokožky. Farebné svetlo tieto účinky ešte dodatočne podporuje – žltá farba napríklad pôsobí na elasticitu pokožky práve tak ako dávka kyslíka prostredníctvom SANO2.

Každý jednotlivec môže urobiť opatrenia, ktoré by ho priblížili k mýtu večnej mladosti, a ktoré by boli aj prevenciou  proti telesnému a duševnému starnutiu.  Návštevy sauny a sanária v kombinácii s mnohopočetnými doplnkami, ako napríklad so zvukovou a farebnosvetelnou stimuláciou, alebo s kyslíkom, podporujú zdravý a vyvážený životný štýl. A preto sauna ovplyvňuje aj „optický“ vek pozitívne: a určite  je to niečo viac ako iba príjemný veľajší efekt.
   
       
Sada kozmetických prípravkov od Klafs-a ochraňuje Vašu pokožku    
 
             
Predchadzajúci

Hore