Hlavná stránka
O nás
Z histórie firmy Klafs
Klafs kvalita
Ocenenia
Wellness doma
Wellness pre investorov
Sauna a zdravie
Servis
Referencie
Príslušenstvo
Kontakt

 

Niečo na potenie zo Schwäbisch Hall. 

  Kvalita je otázkou miestnych zvykov a názoru: preto naša  stolárska veľkovýroba v meste Schwäbisch Hall v Nemecku funguje už od roku 1952. Už dávno sme naše výrobky vyrábali s najvyššími remeselnými štandardami pokiaľ ide o kvalitu a odolnosť. Aj dnes sa stále usilujeme o nové postupy a o modernú techniku. Táto filozofia ísť vždy dopredu a stále sa zlepšovať, urobila z firmy Klafs firmu, ktorá vo svojej branži udáva tón ostatným výrobcom pokiaľ ide o inováciu a  o kvalitu. A teraz si urobte obraz o tom, čo znamená kvalita Klafs.  
         
   

Keď spájame jednotlivé kusy dreva, tak potom sú tieto spoje večné.

Saunovať sa a urobiť niečo pre svoje zdravie je životný postoj. A pretože tento postoj ľudia tak rýchlo nemenia,  dali sme našim saunám do vienka mimoriadne dlhú životnosť.  Na našom výrobnom pracovisku vo  Schwäbsich Hall kladieme veľký dôraz na kvalitu materiálov a na starostlivý postup pri ich spracovaní. To prospieva nielen dobe životnosti, ale aj kúpeľovej klíme.
 
         
   

Materiál, ktorý sa zmení na Vašu vysnívanú saunu.

O kvalite nezačíname hovoriť až vo výrobe, ale ešte v lese. Nie je teda náhoda, že používame materiály ako napríklad kanadský jedľovec.  Predtým, než sa z dreva začne vyrábať sauna, musí sa sušiť nielen na vzduchu, ale aj v sušičke. Len takto vysušené drevo je zárukou optimálnych vlastností na výrobu sauny.
 
     
 

Najmodernejšia spracovateľská technika je zárukou najvyššej kvality.

Len čo sa dostane drevo do nášho výrobného závodu vo  Schwäbisch Hall, podrobíme ho dôkladnej kontrole na najmodernejších prístrojoch a na takých sa aj ďalej spracúva.  Napríklad  drevo  sa elektronicky sníma najmodernejšími skenermi, reže sa na ďalšie spracovanie a triedi sa podľa kvality.
     
 

Ručná práca a hightech sú zárukou najvyššej kvality.

Je úplne jedno aké neobvyklé môžu byť Vašej individuálne želania  - Klafs sauny sú hodnotnejšie ako si mnohí myslia. V kombinácii s vysokomodernou spracovateľskou technikou, ako napríklad našou linkou na výrobu stavebnicových dielcov a remeselným know-how našich pracovníkov, môžeme Váš sen o saune realizovať kvalitne, rýchlo a efektívne. Urobíme všetko pre to, aby sme zaručili Vašu spokojnosť.    
     
 

Každý exemplár je zároveň unikátom.

Pre naše sauny neexistujú žiadne zle riešené priestory, pretože naši odborníci nájdu veľa možností individuálneho stvárnenia. Preto na želanie vynaložíme aj drahú ručnú prácu, aby sme vyriešili Vašu individuálnu situáciu. Tak budú využité všetky kúty a plochy čo najoptimálnejšie a súčasne sa neporuší priestorová harmónia. To všetko Váš relax ešte znásobí.
     
 

Pečať kvality príde zriedka sama od seba.

Dôvera je dobrá vec, ale dvojnásobná kontrola je lepšia. Preto bezpečnosť každej sauny Klafs kontrolujú najprv naši ľudia a potom ešte raz nezávislí odborníci. Ani jedna sauna neopustí náš závod bez troch pečatí kvality, RAL, VDE a GS. To všetko preto, aby ste relaxovali úplne bezpečne.

     
 

Saunu musia vnímať všetky naše zmysly.    

Wellness nespočíva len v kvalite produktov, ale aj v ich kráse. Preto všetky naše produkty bazírujú na spojení nápadu, estetiky, funkčnosti a flexibility. To je vynikajúci súzvuk v pravom zmysle slova, o čom svedčia aj mnohé ocenenia za dizajn našich výrobkov.
     
Predchadzajúci

Hore