Hlavná stránka
O nás
Z histórie firmy Klafs
Klafs kvalita
Ocenenia
Wellness doma
Wellness pre investorov
Sauna a zdravie
Servis
Referencie
Príslušenstvo
Kontakt

Od malého odborného závodu k výrobcovi svetovej úrovne.

Všetko začalo v roku 1928 v Štetíne. S odborným závodom pre zdravotné potreby a liečebné kúpele. Po vojne bol podnik presťahovaný do Schwäbisch Hall a novo vybudovaný. Skúsenosti z predchádzajúceho lekárskeho odborného závodu, angažovanosť a otvorenosť k novým výskumom urobili s podnikom, vtedy ešte malého to, čo je dnes: svetovo známeho značkového výrobcu zariadení pre sauny a saunovanie. So saunovými zariadeniami firmy KLAFS sa stretnete v hoteloch medzi FRANKFURTOM a FLORENCIOU, vilách a spolkových zariadeniach, pri lyžovaní v Alpách a pri kúpaní. Ale aj tiež u mnohých súkromných majiteľov sáun alebo solárií firmy KLAFS.

Nové techniky, ktoré ukazujú nové cesty

Už v 50tych rokoch sme vyrábali sauny, ktoré sa používajú dodnes. Známka kvality, o ktorú sme sa snažili od začiatku. Vo výrobe, v spracovaní ako aj v ďalšom vývoji našich výrobkov. Mnohé z toho, čo sme odvtedy zaviedli, sa stalo meradlom kvality. Napríklad používanie kanadskej jedle. Jej drevo je takmer bez živice a veľmi trvanlivé a tým má výborné vlastnosti pre stavbu sáun. Alebo v oblasti ovládania - pre SANÁRIUM a PARNÝ KÚPEĽ sme vyvinuli špeciálne ovládanie mikroprocesorom. Ďalší príklad je SANO 2. Umožňuje počas saunovania vdychovať regulovane kyslík. AQUAVIVA a KLAFS sauna 9000 EVENTO sú len dva z najmladších vývojových prvkov firmy KLAFS. Elektronický, svetelný, zvukový a umelecký objekt AQUAVIVA umožňuje v saunovej kabíne mentálne uvoľnenie. S celkom novými designovými prvkami ako napr. sedacím výklenkom, svetelným kužeľom z minerálneho skla, alebo keramickým kútom pre pec prekvapuje sauna 9000 EVENTO. To všetko sú inovácie a nápady pre Váš osobný pocit pohody. A pre Vaše dlhoročné potešenie zo sauny od KLAFS.

  Od výroby po inštaláciu - švábska precízna práca

Či pod strechu alebo v suteréne, či sauna alebo parný kúpeľ - dodávame Vaše saunové zariadenia ,ako si prajete. V súlade s Vašou potrebou a Vašimi osobnými predstavami. Samozrejme Vám poradíme od prvého kroku. Začínajúc od plánovania a konštrukcie až po výstavbu a zabudovanie Vašej sauny. Pod pojmom kvalita rozumieme celkový servis.

  KLAFSova sauna je len u KLAFSa

A to priamo na jednom z mnohých miest odbytu v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku. Lebo len tak je zaručené to, na čo kladieme najväčší dôraz:

na kompetentné a osobné poradenstvo
Tu, v jednom z našich výstavných centier, budete informovaný od starostlivo vyškolených odborných poradcov o všetkých detailoch a modelových variantách. V Slovenskej republike Vám tieto služby poskytujeme pri príležitosti výstav, kde sú výrobky firmy KLAFS predvádzané.


LUXWELL s. r. o. Trnava, výhradný dovozca sáun KLAFS, Vám poskytne ďalšie podrobné informácie a sprostredkuje kúpu ktoréhokoľvek výrobku tejto firmy.

Predchadzajúci

Hore