Hlavná stránka
O nás
Wellness doma
Sauny
Do interiéru
EASY
HOME
PREMIUM
AURA
 
AURORA
PURE
 
BIORHYTHM PRIVATE EDITION
EMPIRE
Do exteriéru
Vybavenie
Desať dobrých dôvodov
Parné kabíny
Ochladenie
Vírivé vane
Špeciálne produkty
Wellness pre investorov
Sauna a zdravie
Servis
Referencie
Príslušenstvo
 
Kontakt

Erst öffnen Sich die Augen. Dann die Poren - in der Sauna von Klafs

 
 

Investícia pre dlhší život.

  Ešte predtým než si vykreslíte, aké širokosiahle medicínske účinky sauna so sebou prináša – od starostlivosti o pokožku až po mobilizáciu imunity -  alebo kde raz bude táto sauna stáť,  mali by ste sa rozhodnúť. My sa budeme tešiť na to, ako Vám pomôžeme, pretože už od základu existujú dve odlišné koncepcie sáun: sauna z masívu alebo stavebnicvová sauna.
 
 
EASY
HOME
PREMIUM

AURA

AURORA

PURE

BIORHYTHM PRIVATE EDITION

EMPIRE

         
 

Voľba dreva, tvaru a vybavenia sa prispôsobí rozličným želaniam. Pri našich saunách je všetko robené tak, aby bola dlhodobo zachovaná ich funkčnosť. A to je dôvodoom, pre ktorý sa stali nositeľmi záručných pečatí a značky kvality.

         
      Prirodzene by ste si mali dožičiť aj pohľad na naše modely PURE a EMPIRE z masívu. Pretože s 56 mm  hrubými fošňami z karelského smreka sú tieto autentické kabíny extrémne stabilné a môžete v nich okúsiť pravý fínsky saunový kúpeľ. Na želanie zákazníka zhotovíme saunovú kabínu aj z masívneho kanadského jedľovca, ktorého drevo pomáha vytvoriť v saune harmonickú kúpeľovú klímu. Či už ide o severský smrek alebo o kanadskú jedľu – vždy je to prírodné drevo so svojou typickou  textúrou, ktorá dodáva každej kabíne automaticky pečať jedinečnosti.  
         
      Aby ste sa ďalej nezdržiavali technickými detailami ako sú  dôkladné drážkové a perové spoje, silná tepelná izolácia, alebo čapmi spojená a zglejená konštrukcia stavebnicových sáun, prípadne patentované spojenie dreva s vylúčením jeho deformácie  pri saunách z masívu, ukážeme Vám jednoducho iba perfektné výsledky takejto technológie. Máte sa na čo tešiť!  
Predchadzajúci

Hore